TeKnOgEnÇlİk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeKnOgEnÇlİk

Hoşgeldiniz!
Kayıt Tarihiniz : Çarş. Ara. 31, 1969
Son Ziyaret : Çarş. Ara. 31, 1969

Anasayfayeni2GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bakınnnnnnnnnnn

2 posters
YazarMesaj
kobra
Administrator
 Administrator
kobra

Erkek
İş : henüz yok
Hobiler : BİLGİSAYAR,FUTBOL , VS.
<B><font color=red>Dikkat : </b> : Forum duyurularını okuyun TürkümDiyene!
Telefon Numarası : 00000000
Katıldığı Grup : bakınnnnnnnnnnn Fenerbahce
Tuttuğu Takım : bakınnnnnnnnnnn Besiktas
Ruh Hali : bakınnnnnnnnnnn Centil10
oyla : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Profil Kağıdı
Exp:
bakınnnnnnnnnnn Left_bar_bleue0/0bakınnnnnnnnnnn Empty_bar_bleue  (0/0)
Rap SAyısı:
bakınnnnnnnnnnn Left_bar_bleue0/0bakınnnnnnnnnnn Empty_bar_bleue  (0/0)
bakınnnnnnnnnnn Empty
MesajKonu: bakınnnnnnnnnnn   bakınnnnnnnnnnn Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 8:07 am

£Limd£n G£Ls£ S£vm£ZmiYim Hiç? Ama Nabiyim KaLbİm upsss küfür yasak

|......... aH ßµ Â$|{ σIÃh €¯|¯mëz ßeñ¡, ØÑuñ§a Um®|_|nd dêğÏI!.... ..........||

Dünyada Eşim Benzerim Yok Ama Bana Benzemeye Çalışan Ezik Çok

ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм!

нαуαтıмα gιяєη нєякєѕ вι мυтℓυℓυк кαттı...кιмιℓєяι gєℓιякєη кιмιℓєяι gι∂єякєη..

BeNDeYDiN NeFeS GiBi, SeNDeYDiM HeVeS GiBi, ALLAH KaHReTSiN SeNiN GiBi SeVeNLeRi!!!!!!!!!

£y İ$T@NBUL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk

Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız

uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin..!

Bugün MoraLm Sıfırn aLtında on..Seni Düşündüm,Ama inan Bu Son!! MeseLa,Sen hiç Kardan aDam Yaptın mı,Basılmamış Kara Bastın mı?…

ßiz Nrde Hata Yaptk?! ßi anLk sinrLe onca resmi yaktık! Yırttık attık onuru çoğu kez.. Göz mü değdi be ‘aşkım’ imrenirdi herkes..

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm!

SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM... BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN

ßєи İѕтєяѕєм, мєѕкєиι αℓєм αℓємι кяαℓ кяαℓı ѕσутαяı £∂єяιм. вєи İѕтєяѕєм, zαмαиı αℓıя güиєŞι вαтıяıя кıуαмєтι кσραяıя gι∂єяιм..!!

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

Varsa Cebinde Paran Ak Aleme Alem Playboy Görsün,Yoksa Cebinde Paran Otur Evde Millet Seni Msnde Görsün

sen ne ilktin ne de sondun sen hayatımda kısacık bir oyundun sevğiyle dogdun nefretle öldün üzğünüm cnm unutuldun....

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe f*ck yoU

a£ı$MA ßAnA!!! NaPcAm ߀££i O£mAz ߀niM..ßUgÜn wArIm yArIN ßİrd€N yOk O£uRuM.!!!dOKunmA ßAnA! kApAnmI$ YaRALaRLa dOLuyUM...

yaLan aşkLarLa doLuydu sokakLar! Ben sana inanDım sen yaLan oLmamaLıydın..

http://www.10fend.forumlari.net
admin
Administrator
 Administrator
admin

Erkek
<B><font color=red>Dikkat : </b> : Forum duyurularını okuyun TürkümDiyene!
Telefon Numarası : 00000000
Katıldığı Grup : bakınnnnnnnnnnn Fenerbahce
Tuttuğu Takım : bakınnnnnnnnnnn Besiktas
Ruh Hali : bakınnnnnnnnnnn Kimses10
oyla : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Profil Kağıdı
Exp:
bakınnnnnnnnnnn Left_bar_bleue100/1000bakınnnnnnnnnnn Empty_bar_bleue  (100/1000)
Rap SAyısı:
bakınnnnnnnnnnn Left_bar_bleue75/1000bakınnnnnnnnnnn Empty_bar_bleue  (75/1000)
bakınnnnnnnnnnn Empty
MesajKonu: Geri: bakınnnnnnnnnnn   bakınnnnnnnnnnn Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 3:04 am

güzel bunlarda kobra ama çok az konu açıyorlar buraya...
https://teknogenclik.all-up.com

bakınnnnnnnnnnn
1 sayfadaki 1 sayfası