TeKnOgEnÇlİk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeKnOgEnÇlİk

Hoşgeldiniz!
Kayıt Tarihiniz : Çarş. Ara. 31, 1969
Son Ziyaret : Çarş. Ara. 31, 1969

Anasayfayeni2GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ernak'ın genç oyuncu sevinci

YazarMesaj
UltrErdem
Moderator
 Moderator
UltrErdem

Erkek
<B><font color=red>Dikkat : </b> : Forum duyurularını okuyun TürkümDiyene!
Telefon Numarası : 00000000
Katıldığı Grup : Ernak'ın genç oyuncu sevinci Fenerbahce
Tuttuğu Takım : Ernak'ın genç oyuncu sevinci Besiktas
Ruh Hali : Ernak'ın genç oyuncu sevinci Karisi10
oyla : <div class="js-kit-rating" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Profil Kağıdı
Exp:
Ernak'ın genç oyuncu sevinci Left_bar_bleue0/0Ernak'ın genç oyuncu sevinci Empty_bar_bleue  (0/0)
Rap SAyısı:
Ernak'ın genç oyuncu sevinci Left_bar_bleue0/0Ernak'ın genç oyuncu sevinci Empty_bar_bleue  (0/0)
Ernak'ın genç oyuncu sevinci Empty
MesajKonu: Ernak'ın genç oyuncu sevinci   Ernak'ın genç oyuncu sevinci Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 4:33 am

Beko Basketbol Ligi'nde play-off'larda Beşiktaş Cola Turka'ya elenen Bandırma Banvitspor'un antrenörü Selçuk Ernak, ''Bu sezon en büyük kazancımız, genç oyuncularımızın deneyim kazanmasıdır'' dedi.
Ernak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon başında kadroda önemli bir revizyona gittiklerini, genç oyuncuların çokluğuna karşın ligde başarılı olarak play-off'a kalmayı başardıklarını söyledi.

Play-off'ta normal ligi lider olarak bitiren Beşiktaş Cola Turka ile eşleştiklerini anımsatan Ernak, güçlü rakipleri karşısında başabaş mücadele verdiklerini, ancak tecrübe eksikliği nedeniyle elenmekten kurtulamadıklarını vurguladı.

Ernak, Bandırma Banvitspor'un gelecek sezon daha başarılı olacağına inandığını dile getirerek, ''Ben oyuncularımı ligde ve play-off maçlarında gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum. Bu sezon en büyük kazancımız, genç oyuncularımızın deneyim kazanmasıdır'' diye konuştu.

''Bandırma Banvitspor'daki görevinize devam edecek misiniz'' yönündeki soruya ise Ernak, ''Benim bir yıllık daha sözleşmem var. Bandırma Banvitspor'da çalışmaktan gurur duyuyorum. Yönetim kalmamı isterse görevimi seve seve sürdürürüm'' yanıtını verdi.
http://hayat.forumm.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-